Warsztaty dla SP

Warsztaty I

Warsztaty w Zespole Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3

W sobotę (13.12.2014r.) w Zespole Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 odbyły się pierwsze zajęcia warsztatowe z projektu „Naukowy zawrót głowy” skierowanego do uczniów klas V i VI szkół podstawowych.

Zajęcia prowadzili nauczyciele z pomocą uczniów Gimnazjum nr 3, którzy bardzo chętnie włączyli się w działania i pomagali młodszym kolegom w wykonywaniu ozdób świątecznych.

Na przybyłych czekało wiele, ciekawych propozycji. Można było pobawić się masą solną
i stworzyć samodzielnie pięknego anioła, wykonać z makaronu ozdoby choinkowe lub bałwanka. Wszyscy bardzo chętnie malowali i dekorowali bombki. Uczniowie brali również udział w zajęciach sportowych.

- Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tych zajęciach i pomóc w ich przeprowadzeniu. Nie wiedziałam, że sobota w szkole może być tak bardzo ciekawie i aktywnie spędzonym czasem. Na pewno włączę się w organizację kolejnych warsztatów – powiedziała Agnieszka Bury, uczennica klasy IIId.

- Najbardziej podobało mi się wykonywanie bałwanków z ryżu. Pomagałam młodszym koleżankom przy ich ozdabianiu – dodała Dagmara Ciosek z kl. IIId.

Następne warsztaty z projektu edukacyjnego „Naukowy zawrót głowy” zostaną przeprowadzone w styczniu. Dyrekcja Zespołu Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 już teraz serdecznie zaprasza uczniów z klas V i VI szkół podstawowych.

Fotki z warsztatów są >>> TUTAJ