Dobiegliśmy 35

Niedzielska_Aneta (27)

Dobiegliśmy 35

Dnia 6 listopada 2009 r.  w naszym gimnazjum odbyły się uroczyste obchody „35-LECIA SZKOŁY SPORTOWEJ”. W jubileuszu udział wzięli zaproszeni goście: władze oświatowe, samorządowe, dyrektorzy szkół, emerytowani dyrektorzy, nauczyciele  oraz absolwenci Szkoły Podstawowej nr 12 i Gimnazjum nr  3. Na bogaty program artystyczny składały się: prezentacja multimedialna ukazująca „w pigułce” sportowy dorobek naszej szkoły, wiersze i piosenki o tematyce sportowej, pokazy gimnastyczne dziewcząt i chłopców. Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy gratulowali tak pięknego jubileuszu, jednocześnie życząc kolejnych równie udanych oraz dalszych sportowych sukcesów. Dla wielu gości (byłych nauczycieli, absolwentów) było to spotkanie po latach – czyli czas wzruszeń, wspomnień, wymiany doświadczeń, wrażeń. Mamy nadzieję, że niedługo w równie przyjaznej i uroczystej atmosferze spotkamy się podczas jubileuszu 50-lecia naszej szkoły.

Fotografie z uroczystości można ogladać >>>>  TUTAJ